Пролетен семинар
Пролетният семинар на ММС и Daikin събира професионалисти в областта на климатичната техника.
ММС събира свои партньори на традиционния си Пролетен семинар, който ще се проведе на 28 март 2025 г. в Международен конгресен център Бургас.
Форумът е ключово събитие за професионалистите в климатичната индустрия и дава възможност за обмяна на знания, представяне на най-новите технологии и иновации в продуктовото портфолио на световния лидер в климатичната техника Daikin.
Акценти на семинара.
По традиция на тези форуми ММС представя най-актуалните технологични решения на Daikin, като тази година фокусът ще бъде върху:
- Сплит системи – нови модели с подобрена енергийна ефективност и интелигентни функции
- Отопление Алтерма – иновативни термопомпени системи за устойчиво отопление.
- DCS Residential - възможности за дистанционен достъп
- Чилъри – високоефективни решения за индустриални и търговски обекти
Лектори на семинара ще бъдат водещи технически експерти и ръководни кадри от представителството на Daikin България, както и представители от европейската централа на бранда. Те ще споделят експертен опит, добри практики и перспективи за развитието на сектора.
ММС и Daikin – Над 30 години партньорство и лидерство
С повече от три десетилетия опит, ММС работи изключително с продуктовата гама на Daikin, която предлага на територията на цяла България вече над 20 години. Това дългогодишно партньорство гарантира:
✔ Висококачествени услуги, включващи проектиране, инсталация и поддръжка на климатични и отоплителни системи
✔ Съответствие с всички иновации и технологични стандарти на Daikin
✔ Енергийно ефективни и устойчиви решения, които отговарят на съвременните изисквания за екология и икономичност
През годините ММС се е утвърдила като водещ доставчик на решения за климатизация и отопление, като залага на иновациите и високото качество на продуктите на Daikin. Компанията работи в тясно сътрудничество с инженери, проектанти, строители и крайни клиенти, за да осигури оптимални решения за всеки тип обект – от жилищни сгради до мащабни индустриални и търговски проекти.
Програма :
12.00 - 13.30 ОБЯД
14.00 - 14.45 ОТОПЛЕНИЕ ПЪРВА ЧАСТ / ЦВЕТАН КОЖУХАРОВ
14.45 - 15.00 КАФЕ ПАУЗА
15.00 - 15.45 НОВОСТИ В ЧИЛЪРИ / ДИМИТЪР МИХОВ И DAIKIN CLOUD SERVICE / ЦВЕТАН КОЖУХАРОВ
15.45 - 16.00 КАФЕ ПАУЗА
16.00 - 16.45 СПЛИТ 2025 / ВИОЛЕТА ВЕЛИЧКОВА